ده محصول برتر لوازم خانگی بزرگ سال۱۴۰۰/یخچال ونتانا امرسان محصول سال لوازم خانگی بزرگ ایران

ده محصول برگزیده لوازم خانگی بزرگ در گردهمایی(نمایشگاه) سالیانه  انتخاب شدند و یخچال ونتانا امرسان، یخچال اکسپلور دیپوینت و تلویزیون سری۸  ایکس‌ویژن در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

ده محصول برتر لوازم خانگی بزرگ گردهمایی(نمایشگاه) سالیانه به انتخاب  شبکه لوازم خانگی به رای فعالین صنفی به عنوان متخصصین اصلی این حوزه  گذاشته شد که در نتیجه یخچال ونتانا امرسان با کسب ۲۰درصد آراء به عنوان  محصول سال۱۴۰۰ لوازم خانگی ایران انتخاب شد.

یخچال اکسپلور دیپوینت با کسب ۱۴درصد و تلویزیون سری۸ ایکس‌ویژن با کسب ۱۱درصد در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

در ادامه یخچال گلوری‌پلاس کِلور با ۱۰درصد(۳۲۷رای)، تلویزیون ۴۳اینچ  سام با ۱۰درصد(۳۲۵رای)، یخچال کمبی۸۴ جی‌سان با ۷درصد(۲۳۷رای) و آبسردکن  دومنظوره بلانتون با ۷درصد(۲۳۳رای) در جایگاه چهارم تا هفتم قرار گرفتند.

یخچال پلاریس بنس و یخچال دوراین‌دور یوروویژن با رای برابر(۲۱۸رای) به  صورت مشترک در جایگاه هشتم و فرتوکار ۳۰۳۱تایسز نیز با (۲۰۶رای)در جایگاه  نهمین محصول لوازم خانگی بزرگ سال۱۴۰۰ قرار گرفت.

امسال محصول سال لوازم خانگی ایران در دو بخش لوازم خانگی بزرگ و کوچک انتخاب شد و نتایج بالا مربوط به بخش لوازم خانگی بزرگ میباشد.

بدون تردید هر ده محصول این رده‌بندی جایگاه ارزشمندی دارند و نام آن‌ها  برای همیشه در تاریخ لوازم خانگی ایران به عنوان محصولات برتر سال۱۴۰۰ ثبت  و ضبط و ماندگار خواهد شد.