به گزارش شبکه لوازم خانگی، ساعت ۱۰صبح روز سه شنبه ۲۳دی‌ماه نشستی در  وزارت صمت با حضور صادقی نیارکی معاون صنایع وزارت صمت و علی آقامحمدی عضو  مجمع تشخیص مصلحت نظام و تعدادی از تولیدکنندگان لوازم خانگی برگزار شد.

در ابتدای این نشست معاون وزیر صمت به انتقاد از رسته تولیدی برخی اعضای  یکی از انجمن‌های لوازم خانگی پرداخت و نوع فعالیت تولیدی اعضای هیئت  مدیره آن انجمن را خارج از تعریف مشخص لوازم خانگی عنوان کرد.

این نقد جدی با تایید حاضرین در این نشست همراه بود و برای دقایقی بین منتقدین و دبیر این انجمن، بحث و مجادله صورت گرفت.

همچنین در این نشست علی آقامحمدی رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام رهبری  تاکید کرد: این وضع خوب نیست که اقدام انفرادی صورت بگیرد و ما در این جلسه  به دنبال این هستیم که به یک کار جمعی و مشترک برای تولید و صادرات برسیم.

این نشست با حضور علی آقامحمدی، صادقی نیارکی، معاون ارزی بانک مرکزی،  معاون طرح و برنامه وزارت صمت، رئیس سازمان توسعه تجارت، محمدرضا دیانی  مدیرعامل گروه انتخاب، ابراهیمی مدیرعامل گروه پاکشوما، فتاحی رئیس هیئت  مدیره امرسان، موسوی‌مجد مدیرعامل سام الکترونیک، ثقفی مدیرعامل مادیران،  کایینی از گلدیران، عراقی مدیرعامل بوتان، شکیب مدیرعامل ایران رادیاتور،  محمدزاده مدیرعامل الکترواستیل، تهرانچی مدیرعامل نانیوا و عباس هاشمی دبیر  انجمن صنایع برگزار شد.

در این نشست جای خالی نمایندگان انجمن‌‌های لوازم خانگی و اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی به شدت احساس شده است.

 

پ‌ن: عده‌ای با تک روی و کار انفرادی در حال آسیب به کل صنعت لوازم  خانگی هستند و در این راه دانسته یا نادانسته به تحقق برنامه‌ها و اهداف  کلان کشور نیز آسیب می‌رسانند.